McDonald’s у Яремчі

Суспільство

У п’ятницю, 17 листопада, у Яремче відкрили перший McDonald’s біля водоспаду Пробій, спеціально для туристів. Запросили троїстих музикантів у національних строях на відкриття. Ресторан оригінальний зі вивіскою “Я це люблю. Шаурма, хот дог”. Площа – понад 407 м², з 123 місцями у залі та 112 на терасі. Замовлення через термінали самообслуговування, а автівками можна скористатися МакДрайв.

Трішки історії McDonald’s

McDonald’s, світовий лідер у сфері швидкого харчування, має глибокі історичні корені. Компанія була заснована братами Річардом та Морісом Макдональдами у 1940-х роках у Каліфорнії, США. Починаючи з невеликої кав’ярні, вони вперше впровадили концепцію “Самообслуговування” та “Швидке обслуговування”, що стало основою успіху McDonald’s.

У 1954 році бізнес взяв під своє крило Рей Крок, який вивів McDonald’s на новий рівень. Його франшизна модель дозволила розширити мережу ресторанів національно та міжнародно. Перший міжнародний McDonald’s відкрився в Канаді у 1967 році.

McDonald’s не лише прогресивно розвивався в сфері бізнесу, але й став піонером у впровадженні нових технологій. В 1974 році вони вперше використали систему “Drive-Thru”, що революціонізувала спосіб обслуговування автомобілістів.

З часом McDonald’s став справжньою культурною іконою, а його класичний логотип та продукти, такі як “Big Mac” та “McNuggets”, визнані по всьому світу. Сьогодні McDonald’s має тисячі ресторанів у більш ніж 100 країнах, обслуговуючи мільйони клієнтів щоденно.

Чому саме Яремчі

Яремче, розташоване в серці Карпат на заході України, славиться своєю природною красою та туристичним потенціалом. Це популярне гірське курортне місто, визначене живописними лісами, гірськими річками та унікальним ландшафтом.

В Яремче розташовані численні туристичні атракції, зокрема водоспад Пробій, який знаходиться поблизу нового ресторану McDonald’s. Цей водоспад вважається одним із символів міста та приваблює численних відвідувачів своєю неповторною красою.

Яремче також відоме своєю національною культурою, а обраний стиль у відкритті ресторану McDonald’s, з участю троїстих музикантів та гуцульським гумором, підкреслює та відзначає місцеву аутентичність.

Завдяки своєму туристичному потенціалу та природним багатствам, Яремче стає не лише місцем для відпочинку, але й привабливою локацією для нових бізнесів, таких як ресторани швидкого харчування.

Коментувати за допомогою Facebook
Оцініть статтю
( Поки що оцінок немає )
Додати коментар